Anasayfa Özgür Gelecek'ten Niteliğimiz mücadeleyle artar!

Niteliğimiz mücadeleyle artar!

Cuma, 13 Ekim 2017 09:53
Yazdır PDF

Gazetemizin bu sayısında da son bir hafta içerisinde yaşanan gelişmelere, TC devletinin faşist uygulamalarına ve buna karşı gelişen direnişlere sayfalarımız yettiğince yer vermeye çalıştık. Bu konuda bir yetersizliğimizin, niteliksel eksiklerimizin farkındayız.

Yayınlarımızın niteliğini artırabilmek, gazetemizin mücadelemizde hak ettiği yeri alabilmesi bakımından ihtiyacımızın ne olduğunu belirlemek ve ona uygun bir konumlanışa gitmek, Özgür Gelecek emekçileri olarak bizlerin de uzun bir süredir gündemimizdeydi. Ancak kimi engellemelerle bunlar kesintiye uğrasa da önümüzdeki günlerde okurlarımızla yaptığımız tartışmalarımızın sonuçlarını pratikte gazetemize aktarma çabasında olacağız. Nitelik artırmanın, aynı zamanda mücadelemizin daha nitelikli hale getirilmesi anlamına geldiği açıktır. Bunun bilinciyle haberden habere koşmak, direnenleri gazetemize taşımak ve halkın sesi olan yayınlarımızın yeniden halka ulaşmasını sağlamak konusunda okurlarımızla birlikte atacağımız adımlar, kuşkusuz, niteliğimiz artıracaktır.

Bu arada geçen sayımızda ilgiyle karşılanan halk savaşçıları ile röportajın 12 ve 13. sayfada yer alan devamının aynı ilgiyle karşılanacağını düşünüyoruz.


Son Haberler

Özgür Gelecek yeni sayısı çıktı!

ozgur gelecek 164

Bu Bölümdeki Diğer Yazılar

Alt Menü